ראשי       מבזקים       צ'אט       שירותים       סלולרי       צור קשר     שבת שלום :)  

"מדריך: פוטושופ ושיפוץ תמונות אנשים"
אשכול בארכיון - לקריאה בלבד
האשכול הקודם | האשכול הבא
קבוצות דיון צילום מדריך: פוטושופ ושיפוץ תמונות אנשים
גרסה להדפסה   שלח לחבר  
RoieG
חבר מתאריך 6.3.03
1618 הודעות
28.08.03, 03:15
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך 
   מדריך: פוטושופ ושיפוץ תמונות אנשים 
 מדריך: עיבוד תמונות אנשים בפוטושופ


כולנו אוהבים לצלם ומה יותר יפה ומאתגר לצלם מאשר אנשים. צילומי אנשים, פורטרטים, דוגמנות, עירום וכל סוג של צילום שבו מופיעים בני אדם דרושים בדרך כלל לאיזשהי מידה של שיפור ובמדריך הזה ננסה לעבור על שיטת העיבוד המרכזית שממנה אפשר ללמוד לגבי כל נושא ולאו דווקא אנשים.


ראשי פרקים:
1. הקדמה.
2. כללי העין.
3. פוטושופ – מפת הדרכים.
4. שכפול השכבה – תנאי מפתח.
5. יישום כלל מס' 1 - עומק שדה מדומה.
6. יישום כלל מס' 2 – הבהרת הנושא.
7. שיפוץ המודל באמצעות חידוד וטשטוש.
8. תיקון גוונים.
9. מעבר כללי על התמונה עם burn tool.
10. שיפוץ כללי של קונטרסט וLevels.
11. מסגרת.
12. סיכום.

1. הקדמה - צילום אנשים זה דבר קשה. מדוע? דבר ראשון מכיוון שאנשים רואים מצלמה הם קופאים ועושים הבעות לא טבעיות. דבר שני, אנשים הם לא מושלמים ואנחנו רוצים להציג אותם בצורה הטובה ביותר. את הטכניקה הזו אני למדתי במספר אתרים בחו"ל והתאמתי אותה לצרכיי בעיקר בעיבוד של תמונות עירום. מאחר ואני לא רוצה להדגים לכם על תמונות שיפריעו לחלקכם אני אדגים זאת על תמונה מהארכיון שלי. מנסיון שיטת העיבוד הזו מתאימה גם לסובייקטים אחרים ומשפרת בצורה ניכרת את התמונות.

2. כללי העין – העין נמשכת ל-3 דברים: מה שבהיר, מה שחד ומה שצבעוני. חשוב שתזכרו את המשפט הזה כי הוא ילווה אתכם הלאה. אנחנו ננסה לתמרן את העין באמצעות פוטושופ להסתכל על מה שאנחנו רוצים למשוך.

3. פוטושופ – מפת הדרכים. לפני שנתחיל לעבוד עם פוטושופ נעשה יישור קו ונראה שאנחנו מבינים על מה אנחנו מדברים. בתמונה למטה אנחנו רואים את שולחן העבודה שלנו. לצידו יש את תיבת השכבות שבאמצעותה אנחנו נשלוט על השכבות השונות של התמונה – כלי מאוד חשוב. ומתחתיו אנחנו רואים את תיבת ההיסטוריה שזה פשוט כלי יותר נוח לעשות Undo, וכל פעם שאנחנו לא נהיה מרוצים מהתוצאה, חוזרים אחורה ומתקנים. בתיבת הכלים בצד ימין יש את תיבת הכלים שבה מודגשים 3 כלים בצבעים: סגול – קרופ (חיתוך) ; כחול – מחק ; ואדום – Burn tool.

4. שכפול שכבות – אחד הכלים הכי חשובים שאיתם נעבוד זה שכפול השכבות. במה זה עוזר לנו? ניתן באמצעות השכבות לבודד עצם מסויים בתמונה ואותו להתאים לצורכינו. משכפלים שכבה על ידי לחיצה עם הכפתור הימני על השכבה הרצויה בתיבת בשכבות, ובחירה בDuplicate layer, ומאשרים. פשוט מאוד. עכשיו אנחנו יכולים לראות שיש לנו 2 שכבות אותו דבר. אם תשימו לב תראו שישנו מנעול קטן ליד שכבת היסוד, המנעול הזה מגביל אותנו ולכן נסיר אותו באמצעות לחיצה כפולה על השכבה ואישור. שימו לב שירד המנעול הקטן.

5. כלל מס' 1 חדות - נתחיל לעבוד על התמונה. אחרי קרופ והכנות ראשוניות, נתחיל לעבוד על הגדלת עומק השדה. אם עדיין לא שכפלתם את שכבת התמונה, זה הזמן ועכשיו יש לנו את שכבת היסוד פעמיים. נבחר בשכבה העליונה ונפעיל Guassian Blur שנמצא בתפריט הפילטרים תחת blur, ונגדיר את גודל הטשטוש לפי הטעם האישי שלנו ולפי גודל התמונה. לצורך העניין בתמונה שלי אני הגדרתי על 4.5 פיקסלים. ללחוץ על אישור ואנחנו רואים עכשיו שכל התמונה יצאה מטושטשת. עכשיו נבחר את כלי המחק מתיבת הכלים, נבדוק מתחת לתפריטים שהוא מוגדר על מברשת רכה (עם טשטוש בצדדים) (מוקף בסגול) ונתחיל למחוק את הדמות שלנו שאותה אנחנו רוצים חדה. הסיבה למברשת הרכה היא שאנחנו לא רוצים ליצור שינויים חדים מדיי בתמונה. אפשר לבדוק אם מחקנו את כל מה שאנחנו צריכים ע"י כיבוי והדלקה של השכבה המטושטשת (מוקף באדום). אחרי סיום התהליך, בזמן שהשכבה העליונה פעילה, נאחד בין השכבות ע"י לחיצה על Ctrl+E או לחיצה על תפריט Layer בשורת התפריטים ובחירה בMerge down. ישנן עוד דרכים ליצור עומק שדה בפוטושופ אבל לא נסבך אותכם בשלב הזה. עכשיו בעין נמשכת למה שחד יותר וזו הדמות. בתמונת עירום שצילמתי ופירסמתי בפוטוסיג, On the window, תראו איך האפקט הזה עובד טוב מאוד עם היד של הדוגמנית.

6. כלל מס' 2 – מה שבהיר - הבהרת הנושא או החשכת הרקע. אם הרקע בהיר, מפריע לנו ומושך את העיניים מהנושא אפשר להכהות אותו ולהשאיר את הנושא בהיר. בזאת יעסוק הסעיף הזה. עכשיו אמורה להיות שכבה אחת ולכן נשכפל אותה (ראה סעיף 4). נבחר בשכבה העליונה, נפעיל את הlevels ע"י Ctrl+L או באמצעות התפריטים ונכהה אותה כך שלא תהיה בהירה מדיי. יש לבחור את כלי המחק ולמחוק מהשכבה את המודל ויש להזהר לא למחוק מאחורי השוליים אם אנחנו לא רוצים שתיווצר לנו "הילה" (אם רוצים זה דבר אחר לגמרי). עכשיו נבחר בשכבה של המודל ונפעיל את כלי הLevels ונתקן לפי הצורך, ואם יש צורך ניתן להוסיף גם קונטרסט. יש מי שמעדיף קיצורי דרך ועושה את הכל עם אותה השכבה בלי איחוד ושכפול מחדש, אני מעדיף לעבוד יותר יסודי והתוצאות בהתאם. אם כך, אחרי שסיימנו, נאחד את השכבות באמצעות Ctrl+E (כשהשכבה העליונה פעילה).

7. שיפוץ המודל – מה לעשות ורובנו לא נולדנו מושלמים וצריך לעשות קצת שיפוצים. איך עושים? שוב יש לשכפל את השכבה שלנו, מפעילים את הGuassian blur כמו שהפעלנו קודם, רק הפעם נעשה את זה הרבה יותר בעדינות ונגדיר אותו לסביבות ה0.8 פיקסל. כמובן שזה משתנה בהתאם לגודל הנושא והתמונה. עכשיו התמונה מטושטשת ונבחר שוב במחק האהוב ונמחק פרטים חשובים שאנחנו רוצים לשמור עליהם חדים: עיניים, גבות, שפתיים, שיער (ראש, לא שפם במקרה של בנות), נחיריים, תכשיטים ושאר פריטים שהחדות עליהם חשובה. בנוסף, נקטין את המברשת ונעבור בעדינות על קווי המתאר של המודל: הקו של הסנטר, כתפיים, חולצה אפשר למחוק לגמרי מהשכבה המטושטשת וכו'. אם ישנם פגמים גדולים שרוצים למחוק, אפשר להשתמש בHealing brush (מוקף בסגול אייקון של פלסתר) האגדית של פוטושופ 7. בוחרים במברשת, לוחצים עם Alt על מקום עם גוון דומה כדי לדגום ואז "צובעים" את הפגם עם המברשת. פוטושופ מבצע חישובים כדי להעלים את הפגם הנ"ל. סיימתם? לאחד שכבות. עכשיו בעין נמשכת עוד יותר לדברים שאנחנו מכווינים אותה כגון העיניים של המודל.

8. תיקון גוונים – במקרה והתמונה צולמה בצל והגוונים של המודל יצאו עם נטייה לכחול יש לתקן אותם באמצעות הColor Balance אותו יש לבחור תחת התפריט Image -> Adjustments -> Color Balance או בקיצור Ctrl+B. גם כאן, הכלל הוא לעשות את זה בעדינות, ולחזק את הגוונים האדומים והצהובים בשלושת הרמות לפי הצורך.


9. Burn Tool - לפעמים זה נחמד לעבור על התמונה עם Burn Tool (ראה סעיף 3) ולהכהות בעדינות איזורים שדורשים קצת יותר כהות. פינות כהות לפעמים מוסיפות ואיזורים שקצת פחות מעניינים יכולים להיות כהים יותר וכן הלאה.

10. סגירת התמונה - אחרי שסיימנו עם כל השיפוצים, צריך לשבת דקה, להסתכל על התמונה ולראות אם חסר עוד משהו. זה יכול להיות ליטוש של הLevels, או רוויה (Saturation), או קונטרסט ולתקן את מה שדורש תיקון. מוסיפים Unsharp mask בתפריט הפילטרים תחת Sharpen עם הנתונים amount – 25%, Radius – 2.1, וThreshold – 1 (ניתן לשנות את הamount לפי הצורך). וסיימנו לעבוד עם התמונה.

11. מסגרת – כמובן שאחרי שמסיימים לעבוד על התמונה צריך לקנח במסגרת, אז למי שעדיין לא יודע נפרט גם על זה. לוחצים עם הכפור הימני על החלק העליון של חלון התמונה בפוטושופ ובוחרים Canvas size (אפשר גם בתפריט Image), מגדירים אותו relative (לוחצים על ה-v בקופסה) ומגדילים את גודל משטח העבודה לפי הטעם לדוגמה 1.5 ס"מ (זה גם תלוי בDPI). יוצרים שכבה חדשה בתיבת השכבות וממלאים אותה בצבע הרצוי (לצורך העניין שחור) וגוררים אותה שתהיה השכבה התחתונה. בוחרים בשכבת התמונה ועם כפתור ימני לוחצים על Blending options, אח"כ על Inner Glow ומגדירים את הצבע ללבן, את הפיזור (Choke) ל90% ואת הגודל רצוי להקטין ל3 פיקסלים ומאשרים. בוחרים את כלי הטקסט וחותמים בתחתית התמונה ווואלה – יש לכם מסגרת לתפארת.

12. לסיכום – למדתם המון במהלך המדריך הזה והדברים שלמדתם לא תקפים רק לצילומי אנשים אלא לכל סוגי הצילומים. ניתן לשלב בין השלבים השונים אם לדעתכם זה משפר וכמובן שהידע הוא שלכם. אני בחרתי לפעול במדריך בדרך הארוכה והבטוחה שאיתה מגיעים לתוצאות הכי טובות. עם קיצורי דרך הרמה יכולה לרדת אז קחו את זה בחשבון. מי שרוצה, יכול להיכנס לעמוד שלי בפוטוסיג ושם לראות את היישום שלי של הטכניקה בצילומי עירום.

אני מקווה שלמדתם ונהנתם. כרגיל, אם יש שאלות אני אשמח לענות.
בהצלחה לכולכם,

רועי ג.
הפורטפוליו שלי: http://www.pbase.com/roieg
http://www2.photosig.com/go/users/view?id=117250
Canon Powershot G3


לראש ההודעה | דווח למנהל הפורום

נושא מחבר תאריך הודעה מספר
מדריך: פוטושופ ושיפוץ תמונות אנשים RoieG 28.08.03 הצג הכל
  מצויין מצויין RockFord 28.08.03 1
  קודם כל chino5 28.08.03 2
  כבר זמן מה אני עוקב אחרי המדריכים שלך.. evilren 28.08.03 3
     תודה דניאל RoieG 28.08.03 15
  כל הכבוד רועי על מדריך מפורט וידידותי gilad33 28.08.03 4
     מסכים RoieG 28.08.03 16
  רועי, כל הכבוד ומדריך נהדר! :) צלמנית 28.08.03 5
  יופי של מדריך ! כל הכבוד kity02 28.08.03 6
  רועי, אני מודה בבושתי שאני לא מכיר את רזי המבקר 28.08.03 7
     המבקר RoieG 28.08.03 17
  ריספקט! מדריך מעולה! (ל"ת) Mister TG 28.08.03 8
     כל הכבוד רועי הצלם-השובב 28.08.03 9
  מדריך מצויין ממש מעולה (ל"ת) MarroziK 28.08.03 10
  תודה רבה על המדריך המצויין!!!! N C 212 28.08.03 11
  תודה על המדריך! nir_abr 28.08.03 12
     תשובה RoieG 28.08.03 18
         יש ps7me עם תפריטים בעברית Givald 28.08.03 20
             צר לי לאכזב אותך... :) Lipside 29.08.03 27
                 סליחה על הבורות nir_abr 29.08.03 28
                 זה לא מדוייק Givald 29.08.03 30
  כל הכבוד רועי liron_co 28.08.03 13
  תודה רבה על המדריך !!!!! BiG_SeLaNsKi 28.08.03 14
  מצויין Givald 28.08.03 19
  אחלה מדריך גבר!!! חיכיתי לכזה הרבה זמן kinly2 28.08.03 21
  מדריך מעולה, איזו השקעה! Lipside 28.08.03 22
  תודה על ההשקעה מדריך מעולה aro2000 28.08.03 23
  תודה לכולכם על התגובות RoieG 29.08.03 24
  רועי - איש יקר חביב וטוב, shlomix 29.08.03 25
  מגוןן התגובות האפשריות כבר נאמר, מצטרף לשאר, elipr 29.08.03 26
  תודה ! erezgur 29.08.03 29

לובי | לפורום | האשכול הקודם | האשכול הבא
RockFord
חבר מתאריך 10.4.03
763 הודעות
28.08.03, 03:59
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך לחץ להוספת המשתמש לרשימת הICQ שלך  
   1. מצויין מצויין 
בתגובה להודעה מספר 0
 
אחלה מדריך..תודה על ההשקעהלראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
chino5
חבר מתאריך 23.2.03
144 הודעות
28.08.03, 04:19
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך לחץ להוספת המשתמש לרשימת הICQ שלך  
   2. קודם כל 
בתגובה להודעה מספר 0
 
   כל הכבוד על היוזמה
ועל זה שישבת והשקעת

דבר שני
מדריך טוב ההסברים מובנים
והוא ממש עוזר לשפר פורטרטים (ניסתי)


תמשיך להביא לנו מדריכים
)


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
evilren
חבר מתאריך 18.5.03
536 הודעות
28.08.03, 04:24
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך לחץ להוספת המשתמש לרשימת הICQ שלך  
   3. כבר זמן מה אני עוקב אחרי המדריכים שלך.. 
בתגובה להודעה מספר 0
 
   אתה נכס יקר לפורום הזה! רמת הידע שלך בתחום אם זה בעריכה,צילום,טכניקות ודוגמניות ערום
מפתיעה אותי כל פעם מחדש.
תודה שחלקת איתנו ומדהים לראות כמה דרכים יש בפוטושופ כדי להגיע לתוצאות דומות..

תודה

למדתי משהו חדש

----------------
תיקחו אותי!

הגלרייה שלי:
http://www.trekearth.com/members/evilren/photos/


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
RoieG
חבר מתאריך 6.3.03
1618 הודעות
28.08.03, 13:43
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך 
   15. תודה דניאל 
בתגובה להודעה מספר 3
 
גם אני למדתי המון ממך.
בהחלט ישנן מספר דרכים להגיע לתוצאות דומות בפוטושופ ואני שמח שלמדת משהו חדש.


תודה,

רועי ג.
הפורטפוליו שלי: http://www.pbase.com/roieg
http://www2.photosig.com/go/users/view?id=117250
Canon Powershot G3


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
gilad33
חבר מתאריך 5.2.03
3477 הודעות
28.08.03, 08:28
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך 
   4. כל הכבוד רועי על מדריך מפורט וידידותי 
בתגובה להודעה מספר 0
 
פוטושופ הוא כלי מדהים שבהרבה בחינות מהווה פתרון של מעבדה לצלם.
הדגמת איך אפשר באמצעות תוכנת עריכה לבצע דברים שעד לפני כמה שנים אי אפשר היה לחלום עליהם אפילו ברמת המעבדה.
אתה פרשת את רזי התורה בפני כל הפורום ולא שמרת בלב כמו שרבים עושים. כל הכבוד!

מדריך מסודר, ברור, ומקיף.

אתם מוזמנים לראות עוד http://stage.co.il/Authors/333


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
RoieG
חבר מתאריך 6.3.03
1618 הודעות
28.08.03, 13:47
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך 
   16. מסכים 
בתגובה להודעה מספר 4
 
הפוטושופ הוא בהחלט המעבדה של הצלמים והיום אפשר לעשות דברים שחלמו עליהם בעבר.
ובוודאי שפרסמתי את הטכניקה, הרי כולנו כאן בשביל ללמוד. ואם ישנם אנשים שלא מפרסמים לדעתי זה עצוב.


תודה רבה,

רועי ג.
הפורטפוליו שלי: http://www.pbase.com/roieg
http://www2.photosig.com/go/users/view?id=117250
Canon Powershot G3


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
צלמנית
חבר מתאריך 14.7.03
334 הודעות
28.08.03, 09:06
לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך 
   5. רועי, כל הכבוד ומדריך נהדר! :) 
בתגובה להודעה מספר 0
 
אני מתכוונת בימים הקרובים להתרכז בצלומי פורטרטים וזה בטוח ישפר לי את התוצאה הסופית. תודה רבה.


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
kity02
חבר מתאריך 15.5.03
238 הודעות
28.08.03, 11:07
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך לחץ להוספת המשתמש לרשימת הICQ שלך  
   6. יופי של מדריך ! כל הכבוד 
בתגובה להודעה מספר 0
 
כבר נכנס לקלסר המדריכים שלי....
ואני הולכת לנסות את זה.....

בברכה
KITY02
____
אהבת ישראל תביא את הגואל !

מצבי בICQ:


תודה ללירון על החתימה

לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
המבקר
חבר מתאריך 4.6.03
314 הודעות
28.08.03, 11:09
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך 
   7. רועי, אני מודה בבושתי שאני לא מכיר את רזי 
בתגובה להודעה מספר 0
 
הפוטושופ.
אני מכיר ויודע שניתן לבצע רבות עם התוכנה, אבל אין לי נסיון רב בשימוש. קראתי בעיון את המדריך ולמרות שאני יודע שלא אצליח לבצע כלום ממה שנאמר למדתי הרבה על האפשרויות הטמונות בתוכנה.
חידוד ועומק שדה וכו'

אני לא בטוח שאני אוהב את העובדה שצלם כבר לא צריך להקפיד לעבוד עם טכניקה, מספיקה התוכנה, אבל אין ספק שזה מרשים מאד.

הייתי שמח אם צלמים היו מסתפקים בפוטושופ ככלי עזר ולא כתרופה לתמונות לא טובות. בכל אופן הוכחת שאתה רוקח מוכשר ועזרת לרבים פה ועל כך כל הכבוד.


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
RoieG
חבר מתאריך 6.3.03
1618 הודעות
28.08.03, 13:53
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך 
   17. המבקר 
בתגובה להודעה מספר 7
 
אני מקווה שבכל זאת למדת משהו ואין שום סיבה שלא תצליח לעבוד עם פוטושופ כי זו מעבדת הצילום האולטימטיבית.
אני ממש לא מסכים שצלם כבר לא צריך לעבוד עם טכניקה ושהתוכנה מספיקה. בגלל שרוב הצלמים כאן מצלמים עם דיגיטליות קומפקטיות ולא SLR קשה להגיע לאותם האפקטים מבחינת עומק שדה וכו'. הטכניקה היא עדיין ה-מרכז של הצילום והפוטושופ בא להשלים אותה ולשפר אותה.
כמו גם שהפוטושופ הוא לא תרופה לתמונות לא טובות אלא כלי עזר רציני, ואם התמונה לא היתה טובה מלכתחילה, שום פוטושופ לא יעזור לה.

תודה על התגובה,

רועי ג.
הפורטפוליו שלי: http://www.pbase.com/roieg
http://www2.photosig.com/go/users/view?id=117250
Canon Powershot G3


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
Mister TG
חבר מתאריך 5.3.03
3969 הודעות
28.08.03, 11:40
לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך 
   8. ריספקט! מדריך מעולה! (ל"ת)  
בתגובה להודעה מספר 0
 

http://www.pbase.com/tomerg


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
הצלם-השובב
חבר מתאריך 29.7.02
2006 הודעות
28.08.03, 12:30
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך לחץ לשליחת הודעה באמצעות AOL IM לחץ להוספת המשתמש לרשימת הICQ שלך  
   9. כל הכבוד רועי 
בתגובה להודעה מספר 8
 
באמת מדריך מציון ומפורט היטב
כל הכבוד רועי על כל המדריכים שאתה נותן לנו כאן


הגלריה הפרטית שלי :
http://www.pics4u.up.co.il


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
MarroziK
חבר מתאריך 5.5.03
1961 הודעות
28.08.03, 12:32
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך 
   10. מדריך מצויין ממש מעולה (ל"ת)  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


כנסו לגלריה שלי:http://www.jugend.co.il/gallery/showgallery.php?ppuser=1818&cat=500&thumb=1


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
N C 212
חבר מתאריך 24.5.03
2589 הודעות
28.08.03, 12:36
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך לחץ להוספת המשתמש לרשימת הICQ שלך  
   11. תודה רבה על המדריך המצויין!!!! 
בתגובה להודעה מספר 0
 
מפורט וקל להבנה וממש טוב(ניסיתי.....)
אתה ממש נכס לפורום וכל מדריך שלך עוזר להמון אנשים!
תודה רבה!גם לי יש את המצלמה olympus c-4000
הגלרייה שלי: http://www.jugend.co.il/gallery/showgallery.php?ppuser=2448&cat=500&thumb=1


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
nir_abr
חבר מתאריך 27.7.03
111 הודעות
28.08.03, 12:47
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך לחץ להוספת המשתמש לרשימת הICQ שלך  
   12. תודה על המדריך! 
בתגובה להודעה מספר 0
 
הוא מעולה!!!
אני רוצה (ומנסה) לעבוד עם פוטושופ, ואני ממש לא יודע את כל האפשרויות, או לפחות את החשובות, וכל פעם מדריך כזה עוזר!
ואני עדיין מנסה להבין איך לעשות מסגרות חמודות, ועדיין לא מצליח...

ויש לי שאלה - יש פוטושופ 7 בעברית? (או גרסה אחרת...)

תודה רבה,ושוב- אחלה מדריך!!!


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
RoieG
חבר מתאריך 6.3.03
1618 הודעות
28.08.03, 13:56
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך 
   18. תשובה 
בתגובה להודעה מספר 12
 
קודם כל אני שמח שאהבת ולמדת מהמדריך.
לגבי "מסגרות חמודות", רשמתי בסעיף האחרון איך עושים אותן.
פוטושופ 7 בעברית אין עד כמה שידוע לי, אבל הגירסה באנגלית היא מאוד ידידותית. אני בטוח שתסתדר איתה. יש פוטושופ 6 בעברית (אני חושב) אבל לא שווה לרדת רמה בשביל השפה.


תודה,

רועי ג.
הפורטפוליו שלי: http://www.pbase.com/roieg
http://www2.photosig.com/go/users/view?id=117250
Canon Powershot G3


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
Givald
חבר מתאריך 11.11.01
3250 הודעות
28.08.03, 14:11
לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך 
   20. יש ps7me עם תפריטים בעברית 
בתגובה להודעה מספר 18
 
אם אני לא טועה ראיתי באתר של אדובי שכתוב שזה יצא ביולי בערך

כל מי שקנה פוטושופ זכאי לקבל תקליטור חינם, עידכון לגירסת העברית!


בברכה

אהוב את הבקורת, כי היא תעמידך על הגובה האמיתי.
מדברי האדמו"ר הרש"ב הרבי החמישי של חסידות חב"ד
משיח עכשיו! ובשורות טובות


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
Lipside
חבר מתאריך 24.7.03
320 הודעות
29.08.03, 12:03
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך לחץ להוספת המשתמש לרשימת הICQ שלך  
   27. צר לי לאכזב אותך... :) 
בתגובה להודעה מספר 20
 
   אבל יש לי תחושה, ש99% מהפורום הזה לא קנה את הפוטושופ שלו , אולי אפילו 100%. תקנו אותי אם אני טועה! (פשוט לא נראה לי שמישהו ישקיע בזה 900$, בתוכנה שגם "המבינים" לא מכירים רבע מאפשרויותיה)

אני יודע, האמת כואבת, וגם אני הייתי מעדיף לקנות מאשר להוריד בדרך לא חוקית אבל אין לי את המימון, והאינטרנט לפעמים כ"כ קורץ לי שכל דבר בא במהירות, בחינם, ובלי בעיות...

ולפי מיטב ידיעתי כבר למספר אנשים יש (נחשו איך ) את פוטושופ ME. לי יש שיטה לא רעה לעבוד עם עברית בפוטושופ 7, מי שירצה יוכל לבקש בפרטי ואולי אני אפרסם (אם לא פרסמו כבר) בתמיכה גרפית.

שלכם, Lipside. (מוכר בתור DarkSlide)

מצלם עם...


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
nir_abr
חבר מתאריך 27.7.03
111 הודעות
29.08.03, 12:35
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך לחץ להוספת המשתמש לרשימת הICQ שלך  
   28. סליחה על הבורות 
בתגובה להודעה מספר 27
 
אבל מה ההבדל בין פוטושופ 7 לבין פוטושופ 7 ME ?

ניר.


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
Givald
חבר מתאריך 11.11.01
3250 הודעות
29.08.03, 16:33
לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך 
   30. זה לא מדוייק 
בתגובה להודעה מספר 27
 
ישנם אנשים שגולשים ממשרדים וכדו' ולמשרד יש רשיון חוקי!

אגב גירסת ME גם לי יש, אבל אני דיברתי על תפריטים בעברית!
זו אופציה נוספת בגירת הME

בתמיכה גרפית כל יום ילד אחר שואל כיצד לכתוב בעברית עם PS שלא תומך בשפת הקודש

ואגב למי שלא יודע ההבדל בין ME לPS רגיל שפוטושופ רגיל בד"כ תומך רק בשפה האנגלית, וME תומך בשפות מזרח תיכון (שכידוע כתובים אותם מימין לשמואל - עברית (ערבית))

בברכה

אהוב את הבקורת, כי היא תעמידך על הגובה האמיתי.
מדברי האדמו"ר הרש"ב הרבי החמישי של חסידות חב"ד
משיח עכשיו! ובשורות טובות


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
liron_co
חבר מתאריך 4.2.03
488 הודעות
28.08.03, 12:48
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך לחץ להוספת המשתמש לרשימת הICQ שלך  
   13. כל הכבוד רועי 
בתגובה להודעה מספר 0
 
   על ההשקעה במדריך המפורט והמעמיק

לגלריה :
http://www.jugend.co.il/gallery/showgallery.php?ppuser=2453&cat=500&thumb=1


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
BiG_SeLaNsKi
חבר מתאריך 21.6.02
2048 הודעות
28.08.03, 13:42
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך לחץ להוספת המשתמש לרשימת הICQ שלך  
   14. תודה רבה על המדריך !!!!! 
בתגובה להודעה מספר 0
 
מדריך מעולה !

איזו שכונה !
בברכת העיראקים,

ד"ש לאחי הסלענסקי הקטן !!!


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
Givald
חבר מתאריך 11.11.01
3250 הודעות
28.08.03, 14:08
לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך 
   19. מצויין 
בתגובה להודעה מספר 0
 
רועי מדריך מעולה, בדקתי אותו step by step אפשר להגיד שלמדתי כמה רעיונות ממש חזקים ועוד שיטות להגיע לתוצאות שונות!

כל הכבוד על ההתמדה וההשקעה במדריך ובפורום בכלל!
וכמובן על האכפתיות!

בידידיות שמוליק

אהוב את הבקורת, כי היא תעמידך על הגובה האמיתי.
מדברי האדמו"ר הרש"ב הרבי החמישי של חסידות חב"ד
משיח עכשיו! ובשורות טובות


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
kinly2
חבר מתאריך 28.6.03
711 הודעות
28.08.03, 15:26
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך לחץ להוספת המשתמש לרשימת הICQ שלך  
   21. אחלה מדריך גבר!!! חיכיתי לכזה הרבה זמן 
בתגובה להודעה מספר 0
 

אהובתי nikon coolpix 5400
כן, אני הבן אדם החילוני היחיד שגר בצפת
אבל גם לנו יש מאפיה...
וגם לי יש ADSL


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
Lipside
חבר מתאריך 24.7.03
320 הודעות
28.08.03, 16:37
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך לחץ להוספת המשתמש לרשימת הICQ שלך  
   22. מדריך מעולה, איזו השקעה! 
בתגובה להודעה מספר 0
 
   ישר לארכיון

שלכם, Lipside. (מוכר בתור DarkSlide)

מצלם עם...


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
aro2000
חבר מתאריך 9.6.02
1461 הודעות
28.08.03, 16:46
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך לחץ לשליחת הודעה באמצעות AOL IM  
   23. תודה על ההשקעה מדריך מעולה 
בתגובה להודעה מספר 0
 

הקרדיט לחתימה נמסרת ל GIVALD


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
RoieG
חבר מתאריך 6.3.03
1618 הודעות
29.08.03, 05:44
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך 
   24. תודה לכולכם על התגובות 
בתגובה להודעה מספר 0
 
אני שמח שלמדתם מהמדריך ושנהנתם לקרוא אותו.
הוא נכתב בשבילכם.


בהצלחה,

רועי ג.
הפורטפוליו שלי: http://www.pbase.com/roieg
http://www2.photosig.com/go/users/view?id=117250
Canon Powershot G3


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
shlomix
חבר מתאריך 19.7.02
1344 הודעות
29.08.03, 06:47
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך לחץ להוספת המשתמש לרשימת הICQ שלך  
   25. רועי - איש יקר חביב וטוב, 
בתגובה להודעה מספר 0
 
   שמשתף אותנו בידע שלו בהרבה תחומים,
ועכשיו בנושא טיפול ב-PS בתמונות אנשים.
קצר ממצה וברור מאד (אבל, למי שכבר עובד ומכיר קצת PS,
מי שכלל לא מכיר PS, עדיין זקוק להקדמה עוד יותר בסיסית)
העבודה ב-PS בשכבות, עם הכלים שתיארת: כלי המחק, כלי ה- blur
וה- USM, ה - Healing הנהדר של PS7, ה- burn והיפוכו, ה- Levels,
תיקוני הגוונים, הבהירות הנגודיות (לעתים אולי גם הרוויה +-)
ובחירת המברשות המתאימות, הם אכן היסוד לעבודה נכונה בנושא שתיארת.

תבורך על היוזמה, ההשקעה, ושיתופינו בנסיונך!


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
elipr
חבר מתאריך 4.8.03
435 הודעות
29.08.03, 09:17
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך 
   26. מגוןן התגובות האפשריות כבר נאמר, מצטרף לשאר, 
בתגובה להודעה מספר 0
 
תודה על מדריך, שמן הסתם, איכותו תתברר לי עם הניסיון והשימוש.
אכן, עושה רושם של מדריך מפורט ומקצועי.

בברכה, אלי

משתמש ב- Fuji602

"לביבות בחלום, הן חלום ולא לביבות." - שלום עליכם


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום
erezgur
חבר מתאריך 10.3.03
315 הודעות
29.08.03, 13:02
לחץ לשליחת EMail למשתמש לחץ לשליחת הודעה פרטית למשתמש לחץ להצגת פרופיל המשתמשלחץ להוספת משתמש זה לרשימת החברים שלך 
   29. תודה ! 
בתגובה להודעה מספר 0
 
   מדריך ברור, מושקע ומועיל.
תרגלתח את הטכניקה עם תוכנת ה- PSP החביבה עלי, והתוצאה מאד מצאה חן בעיני.

המשך כך !

ארז


לראש ההודעה | מחק תגובה | דווח למנהל הפורום

מחק | העבר לפורום אחר | מחק תגובות לובי | לפורום | האשכול הקודם | האשכול הבא


© כל הזכויות שמורות לFresh.co.il
Powered by DCForum .